Kinoki® Detox Gold Bio-Formuła
                                           Plastry Oczyszczające

                                                           - wspomagają oczyszczanie
                                                           - pomocne w zwalczaniu zmęczenia
                                                           - działają podczas Twojego snu

 

  

 

 

 

 

 

Kinoki® Detox Gold Bio-Formuła - działanie

Plastry oczyszczające Kinoki ® Detox Gold Bio-Formuła działają miejscowo na skórę. Już po pierwszym zastosowaniu plastra to oczyszczanie staje się oczywiste.

Jeśli zalożysz je na noc, rano zauważysz, że białe i suche plastry zmieniły się w mokre, ciemno-brązowe lub czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu.

Składniki zawarte w plastrach Kinoki ® Detox Gold Bio-Formuła rozgrzewają skórę, powodując rozszerzenie porów.

Działanie: Plastry Kinoki są pomocne m.in w zwalczaniu zmęczenia, poprawie krążenia krwi i jakości snu, a także ogolnej poprawie stanu zdrowia i naszego wyglądu.

Kinoki® Detox Gold Bio-Formuła - skład

Turmalin: minerał (kamień półszlachetny), źródło jonów ujemnych. Powoduje emisję promieniowania podczerwonego, co wpływa bardzo korzystnie na krązenie krwi ludzkiego ciała i wzmacnia system immunologiczny. Neutralizuje szkodliwe działanie  toksyn w organiźmie. Rozszerza pory w skórze stopy uwalniając toksyny.

Ocet bambusowy:  Przetwożone w sposób naturalny składniki drzewa bambusowego mają zdumiewającą zdolnośc pochłaniania toksyn przez skórę.
Chitosan: wyłapuje wiele związków, m.in. metale ciężkie i szkodliwe azotany. Posiada również doskonałe właściwości żelujące, tworzy błonę, która chroni skóręWitamina C: pochodzenia naturalnego, to antyokdysant i konserwant

Ocet drzewny: oczyszcza, detoksykuje oraz wchłania i redukuje toksyny. Może poprawić nasze krążenie krwi, co zaś może przynieść ulgę w znużeniach, bólach głowy, podwójnym widzeniu, ciśnieniu krwi, artretyzmie.Liść loquat - szeroko stosowany w medycynie orientalnej. Działa przeciwzapalnie, stosowany jest w leczeniu m.in. egzemy i czyraków skóry. Ma silne działanie odtruwające.Dokudami - Roślina używana od czasów starożytnych w Azji znana jako "król medycyny ludowej". Dzięki obecności wielu związków aktywnych biologicznie posiada m.in. zdolność neutralizowania wolnych rodników, które są szkodliwe dla organizmu. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.